Benny Lava


Honza Javorek

Upozornění! Tento článek vyšel před více než 2 lety. Můžete si jej přečíst v rámci zkoumání minulosti, ale přepokládejte, že dnes se Honza již nemusí s obsahem ztotožňovat.

Nevinný odkaz v komentáři spustil lavinu. Všichni, kteří Bennyho Lavu viděli, žasli, smáli se, chtěli si jej pustit znova, nechápali, učili se „slova“… Jen jeden muž však vystoupil z davu a zahájil v dějinách našeho vztahu s YouTube nevídanou pátrací akci.

obrázek

Karel se vydal na předlouhou a strastiplnou cestu. Ta však přinesla kýžené ovoce – přinesla pravdu. Zjistil, že Benny Lava je ve skutečnosti Prabhu Deva Sundaram. Že Benny Lava je internetový mem (nějaké české memy). Díky tomu se dopátral názvu ostře sledované skladby – Kalluri Vaanil.

Úplným pokladem je však Tamilský text vypsaný paralelně s anglickým misheard. Ano, milé čtenářky, blížíme se do finále. Karel to dokázal. Přichází Svatý grál!

Studentská milostná píseň :) .


Honza Javorek

Honza je programátor. Od roku 2011 buduje českou komunitu kolem jazyka Python. V současnosti pomáhá hlavně s propagací aktivit, jako jsou PyLadies, Pyvo, nebo PyCon CZ. Přes den jej najdete v Apiary, kde se stará o Dredd, framework na testování API. Sem tam ho můžete potkat, jak přednáší na srazu nebo na konferenci.
Komentáře