Překvapení!


Honza Javorek

Upozornění! Tento článek vyšel před více než 2 lety. Můžete si jej přečíst v rámci zkoumání minulosti, ale přepokládejte, že dnes se Honza již nemusí s obsahem ztotožňovat.

Tak s tímhle jsem si hrál celé odpoledne:

Natočil jsem to dnes odpoledne, když jsme se se zmrzlým Flavienem vraceli z fotografické projížďky. Fotografické výsledky najdete spolu s dalšími dvěma alby tam jako vždycky :) . Video jsem se snažil z MOV převést do AVI, no YouTube by vzalo i MOV a život by byl jednodušší, ale MOV verze z foťáku měla asi 500 MB a konvertovaná AVI verze měla kolem 100 MB, takže nahrávání trvalo 5× menší dobu. A i tak to bylo hrozně pomalééééé…

Zbytek odpoledne jsem si hrál s tím, abych udělal titulky. Chtěl jsem to namluvit anglicky, ale udělat i české titulky. Nakonec jsem udělal české i anglické titulky. Můžete si je zapnout tlačítkem s nápisem [ CC ] v menu, které vysunete tlačítkem v pravém dolním rohu videa.


Honza Javorek

Honza je programátor. Od roku 2011 buduje českou komunitu kolem jazyka Python. V současnosti pomáhá hlavně s propagací aktivit, jako jsou PyLadies, Pyvo, nebo PyCon CZ. Přes den jej najdete v Apiary, kde se stará o Dredd, framework na testování API. Sem tam ho můžete potkat, jak přednáší na srazu nebo na konferenci.
Komentáře