Vyberte si


Honza Javorek

Upozornění! Tento článek vyšel před více než 2 lety. Můžete si jej přečíst v rámci zkoumání minulosti, ale přepokládejte, že dnes se Honza již nemusí s obsahem ztotožňovat.

Jen taková poznámka pod čarou a malý příspěvek do zaprášené kategorie článků o blogu samotném. I když popravdě, nepoužívanost takové kategorie je jen důkazem zdraví blogu ;) .

Protože se v blízké či daleké době začnou Javorové lístky asi orientovat hlavně na několik stěžejních témat, které spolu moc nesouvisí (internet a webdesign, Erasmus, …), možná se vám bude hodit vědět, že si můžete vybrat :) . Pokud tedy používáte RSS. Můj redakční systém je totiž, jak jsem zjistil, docela sympaticky inteligentní a již od narození vytváří tajné RSS zdroje nejen pro celý blog nebo komentáře, ale i pro jednotlivé kategorie!

A takové RSS je docela snadné vyšťouchat z úkrytu. Řekněme, že vás baví jen čtení o Erasmu a budete chtít sledovat kategorii Světem. Pak tedy jděte na stránku kategorie – http://honzajavorek.cz/blog/category a za poslední lomítko si přidejte kouzelné slovíčko/feed/. Ha! A máte RSS jen na kategorii s články o Erasmu:http://honzajavorek.cz/blog/category ;) .

A to je, čtenářky, čtenáři a čtenářata, pro dnešek všechno :P .


Honza Javorek

Honza je programátor. Od roku 2011 pomáhá budovat českou komunitu kolem jazyka Python. V Apiary se stará o Dredd, nástroj na testování webových API.
Komentáře