Exkluzivně: Napište komentář!


Honza Javorek

Upozornění! Tento článek vyšel před více než 2 lety. Můžete si jej přečíst v rámci zkoumání minulosti, ale přepokládejte, že dnes se Honza již nemusí s obsahem ztotožňovat.

Neskutečná nabídka, což? Jistě neodoláte touze mít svůj komentář na tak renomovaném blogu s tvrdou cenzurou diskuse, jako je tento. A můžete ho mít hned a zadarmo. No neskočte po tom!

Už je tomu nějaký ten týden, co jsem spustil nový web na www.javorek.net. Nerozkřikoval jsem to jako obvykle, protože jsem na to neměl moc čas a hlavně ani chuť. Chtěl jsem nechat lidi samotné, aby na to postupně přicházeli, všímali si toho náhodně a posílali mi zprávy „jééé ty máš nový web“ :) .

Web jsem nechal uležet. Názory prvních kritiků jistě dozrály, takže i když jste třeba můj nový web viděli… Co si o něm myslíte? :)


Honza Javorek

Honza je programátor. Od roku 2011 buduje českou komunitu kolem jazyka Python. V současnosti pomáhá hlavně s propagací aktivit, jako jsou PyLadies, Pyvo, nebo PyCon CZ. Přes den jej najdete v Apiary, kde se stará o Dredd, framework na testování API. Sem tam ho můžete potkat, jak přednáší na srazu nebo na konferenci.
Komentáře