Pracuj s námi

Nejnovější článek

Pracuji pro Apiary, což je bývalý český startup. Vytváříme nástroje pro návrh webových API. Píšu bývalý, protože jsme startup prodali. Původní tým ale zůstává a naopak by potřeboval doplnit. Jako startup jsme stále balancovali na hraně možností, sháněli investice, cíle se měnily z měsíce na měsíc. Plout pod Larryho plachtami sice taky přináší výzvy, ale v zásadě máme konečně možnost nabrat lidi, opravit co je rozbité, a vytvořit vše, co jsme si kdy vysnili.

V Apiary vedu malý tým, který zodpovídá za všechny nástroje kolem testování API. Jedním z nich je třeba Dredd s více jak 2000 hvězdičkami na GitHubu. Snažíme se být Open Source first, testovat jak se má, psát dokumentaci jak se má.

Máme velké plány, které ovšem ve dvou nezvládneme. A protože jde nejen o nástroje do terminálu, ale i o webové aplikace, které poběží uživatelům pod rukama přímo na apiary.io, v současném složení týmu to nezvládneme už vůbec. Zatímco Michal je renesanční osobnost a všeumětel (tedy full stack), tak já, jakožto přeběhlík z Pythonu do Node.js, jsem na frontend úplný lempl.

Koho hledáme?#

Hledáme: frontend, nejlíp React, spíše zkušenější, full time, spíš Praha
Plný popis: tady na LinkedIn (to jsme napsali spolu s Michalem, není to někde z hlubin HR)

Máte-li otázky, klidně pište přímo nám dvěma. Jinak prosím rovnou Monice na monika.mikesova@oracle.com.

Výjevy ze života Apiary#

Nebudu nic zastírat, jsme startup, který koupila korporace. Každý startup je jiný, každá korporace, každá akvizice. Nikdo kromě nás nemá jasnou představu o tom, jak to ve skutečnosti dopadlo, takže mohou kolovat nejrůznější předsudky a mýty. Proto poskytuji následující nakoukání do Apiary kultůry:

Takže ještě jednou:

Hledáme: frontend, nejlíp React, spíše zkušenější, full time, spíš Praha
Plný popis: tady na LinkedIn
Pište na: monika.mikesova@oracle.com


Honza Javorek

Honza je programátor. Od roku 2011 pomáhá budovat českou komunitu kolem jazyka Python. V Apiary se stará o Dredd, nástroj na testování webových API.


Archiv

2018 · 2017 · 2016 · 2015 · 2014 · 2013 · 2012 · 2011 · 2010 · 2009 · 2008 · 2007


Články Všechny komentáře